LG KU990 Viewty

Oprogramowanie, pomoc, porady, gry, tapety, filmy oraz wszystko co dotyczy LG KU990 Viewty

Przejdź do zawartości

Teraz jest 19 wrz 2017, o 18:04

Karty pamięci 
Autor Wiadomość

Post Karty pamięci
Wg producenta telefon obsługuje karty do max. 2 gb,pojawienie się nowych softów (v10b, v10g) pozwala bez większego problemu rozszerzyć pamięć do aż 8 gb. Jest jednak parę warunków. Muszą to być oryginalne i solidne karty, w przeciwnym wypadku telefon może ich nie widzieć lub może zamulać.

Jaką kartę wybrać,aby mieć pewność, że będzie działać? Najlepszymi są te firmy SanDisk. Nasz telefon obsługuje karty micro SD, jeżeli decydujemy się na coś większego niż 2gb,z którymi nie ma żadnych problemów, to ważne,aby były to micro SD HC. Najwyższa dostępna prędkość zapisu i odczytu gwarantuje szybkie i sprawne działanie telefonu. Najlepszymi dla nas modelami kart są więc microSD HC Ultra Class6 firmy SanDisk.

Skoro wybraliśmy już kartę czas zająć się działaniami,aby chodziły sprawnie.
Z tymi wielkości 2gb nie ma żadnych problemów. Za to są z tymi większymi (tj. 4,6,8 gb). W tym przypadku NIE WOLNO formatować ich z poziomu telefonu. Należy ją razem już z telefonem (ale wcześniej:Menu->Ustawienia Telefonu->Łączność->Tryb połączenia USB->Pamięć masowa) podłączyć pod kompa, wejść w Mój komputer i sformatować kartę (wyświetli się jako dysk wymienny F) przy użyciu FAT32,to bardzo ważne! Wtedy już mamy kartę,która będzie widziana przez telefon jako 4,6 lub 8 gb.

Kolejny problem:aby można było zapisywać zrobione przez nas zdjęcia i filmy na karcie pamięci (przy 2gb nie ma również i z tym problemu) należy wgrać na naszą kartę pamięci dane, których całkowity rozmiar wyniesie więcej niż całkowita pamięć naszej karty (czyt.4gb-2,01gb danych,6gb-3,01gb danych,8gb-4,01 gb danych- minimum!! choć nie zaszkodzi więcej). Wtedy mamy gwarancję,że wszystko będzie działać nam jak należy :)

12 lut 2009, o 20:12

Post Re: Karty pamięci
Bardzo bym chciał zrobić takie coś z moim lg ale boje się że jak zle wgram softa to zepsuje tel. czy byś mógł napisać mi na gg (9949700) albo tu jak wgrać dobrze softa i z kad go wziać

30 wrz 2009, o 22:21

Post Re: Karty pamięci
Nie miałem pieniędzy na kartę pamięci, a była mi wtedy bardzo potrzebna więc skorzystałem z szybka pożyczka online teraz cieszę się wysokiej jakości katą pamięci.

26 maja 2017, o 17:58